Kalkulator dni płodnych

Kalendarz dni płodnych jest jedną z metod pozwalających określenie dni płodnych i niepłodnych kobiety. W każdym przypadku nie możemy mieć 100% pewności co do wyników zobrazowanych przez kalendarz. Poniższy kalendarzyk działa wg. reguły Holta.Data pierwszego dnia ostatniej miesiączki:


Przeciętna długość cyklu:

dniUmieść odnośnik do kalendarza na blogu, stronie lub forum:


Jednym z największych problemów kobiety jest określenie kiedy dokładnie przypadają jej dni płodne w całym cyklu miesiączkowania. Wiele kobiet wstydzi się zaczerpnąć informacji od specjalistów, którzy mogliby pomóc w określeniu dni płodnych, a większa część kobiet szuka informacji w książkach lub internecie. „Nieznajomość prawa szkodzi” – to samo można powiedzieć o nieznajomości kobiecego ciała. Coraz większe grono młodych małżeństw żyje w strachu przed nieplanowaną ciążą, a drugie grono osób, to osoby które obawiają się swojej niepłodności poprzez brak zapłodnienia. Odpowiedź jest banalnie prosta! Mężczyzna jest płodny przez całe swoje życie, a kobieta tylko przez około 4% swojego życia. Aby zapłodnienie było możliwe, małżeństwo musi się wstrzelić w okres w którym kobieta jest płodna.

Kalkulator dni płodnych – dlaczego warto skorzystać?

Planowana ciąża jest niezwykle trudna do osiągnięcia. Zawsze istnieją dwie metody planowania ciąży: spontaniczna lub wyliczona. Nasz kalkulator dni płodnych jest narzędziem, które może pomóc w wyliczonej, planowanej ciąży. Określając cykl miesiączkowania musimy podać długość cyklu liczoną od pierwszego dnia krwawienia do następnego pierwszego dnia krwawienia. Ważne jest to, że kalkulator jest w stanie podać tylko orientalny zakres dat w jakich kobieta jest płodna i tylko wtedy kiedy cykl miesiączkowania jest ustabilizowany.

Zobacz czego szukali internauci:

kalkulator dni podnych, kalendarz dni podnych i niepodnych, kalendarzyk małżeństw, dni płodne kalkulator dokładny, kalendarz dni płodnych, kalkulator plodny, kalkulator dni płodnych, dni plodne kalkulator, dni płodne, obliczyć dni płodne a dni nie płodne

comment closed